chelifer سیاسی همراه آمریکا اوباما

chelifer: سیاسی همراه آمریکا اوباما بین الملل اوباما شیکاگو آمریکا

گت بلاگز اخبار اجتماعی جزییات دیدار شورایی‌ها با رییس‌جمهور

سخنگوی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص دیدار اعضای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با مدیر جمهور که صبحگاه امروز صورت گرفت، توضیحاتی را ارائه کر

جزییات دیدار شورایی‌ها با رییس‌جمهور

جزییات دیدار شورایی ها با رییس جمهور

عبارات مهم : ایران

سخنگوی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص دیدار اعضای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با مدیر جمهور که صبحگاه امروز صورت گرفت، توضیحاتی را ارائه کرد.

علی اعطا در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به شرح دیدار صبحگاه امروز اعضای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با مدیر جمهور گفت: دیدار صبحگاه امروز با مدیر جمهور از سلسله دیدارها با روسای سه قوه است که چندی پیش با لاریجانی مدیر قوه مقننه دیدار داشتیم و امروز نیز با حضور اعضای شورای شهر و شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با مدیر جمهور دیدار کردیم.

جزییات دیدار شورایی‌ها با رییس‌جمهور

وی با بیان اینکه در ابتدای جلسه محسن هاشمی مدیر شورا گزارشی از اوضاع شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ارائه و بعد از آن نیز روسای شش کمیسیون پرسشها متفاوت خود را مطرح کردند، تصریح کرد: یکی از مباحث مورد تاکید اعضای شورا لزوم رعایت حقوق شهروندی با استناد به عنوان سپنتا نیکنام بود. همچنین اعضای شورا تاکید داشتند که تثبیت نهاد شورای شهر در دوران اصلاحات انجام شده است و مورد نیاز است در این دولت نیز در جهت تقویت و تثبیت جایگاه حکمرانی محلی، لایحه مدیریت یکپارچه شهری سریعا تعیین وظیفه شود.

سخنگوی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه در این جلسه اعضای شورای شهر بر توجه خاص به حمل و نقل ریلی تاکید داشتند و همچنین گزارشی در خصوص اوضاع تعطیلی خط 7 مترو ارائه کردند، گفت: یکی دیگر از مباحث مورد تاکید اعضای شورای شهر، بحث شورایاری ها بود. آیا که در حال حاضر به استناد نامه ای از مراجع قضایی انتخابات شورایاری ها محل اشکال است و بر همین اساس نه می توان بودجه ای جهت آن در نظر گرفت و نه می توان انتخاباتی در این زمینه برگزار کرد که از مدیر جمهور درخواست شد از آنجایی که شورایاری ها بازوهای اجرایی شورای شهر هستند به مدیریت شهری یاری کند تا در سال آتی انتخابات شورایاری ها برگزار شود و در این جلسه به بحث آسیب های اجتماعی و همچنین بافت فرسوده نیز تاکید شد.

سخنگوی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص دیدار اعضای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با مدیر جمهور که صبحگاه امروز صورت گرفت، توضیحاتی را ارائه کر

اعطا با بیان اینکه آقای روحانی مدیر جمهور نیز سخنان خود را با اشاره به نقش آیت الله هاشمی رفسنجانی در پیشرفت شهر شروع کردند، گفت: مدیر جمهور به همکاری و ارتباط تنگاتنگ دولت و مدیریت شهری تاکید کرده و عنوان داشت که نخستین گام در این راستا به وسیله دولت با دعوت از شهردار جهت حضور در جلسات هیات دولت برداشته شده است و همچنین روحانی در ادامه به گزینش دکتر نجفی به عنوان شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران آن هم به اتفاق آراء تصویر العمل مثبت نشان داد و این گزینش را خوب دانست.

وی با بیان اینکه مدیر جمهور عنوان کردند که در عنوان حل معضل بافت فرسوده پایتخت کشور عزیزمان ایران تا کنون در دولت دوازدهم جلسات متعددی برگزار شده است هست، گفت: ضمن تقدیر از دولت بابت توجه خاص به پرسشها پایتخت کشور عزیزمان ایران انتظار می رود که از همکاری اعضای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز در این جلسات بهره گرفته شود.

همچنین روحانی در خصوص اوضاع باغات پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز تصویر العمل نشان داد و عنوان کرد: در دوره های قبل حجم زیادی از باغات از بین رفته و این در حالیست که باید این باغات به عنوان سرمایه های شهر حفظ شود.

جزییات دیدار شورایی‌ها با رییس‌جمهور

اعطا با بیان اینکه مدیر جمهور بر توسعه حمل و نقل عمومی به خصوص ریلی تاکید زیادی داشت، گفت: آقای روحانی بیان کرد که ساخت اتوبان، جاده، دو طبقه کردن بزرگراه و … راه حل نیست و باید حمل و نقل عمومی با محوریت ریلی توسعه یابد.

همچنین وی در ادامه سخنانش بر لزوم مبارزه با فساد تاکید کرد و گفت: در نظر سنجی ها همواره شهرداری جزء شرکت هایی است که فساد زیادی در آن گزارش شده است است و مورد نیاز است در بحث مبارزه با فساد از دستگاه های زیرمجموعه شهرداری فعالیت شروع شود.

سخنگوی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص دیدار اعضای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با مدیر جمهور که صبحگاه امروز صورت گرفت، توضیحاتی را ارائه کر

وی در آخر افزود: آقای روحانی در خصوص اوضاع سپنتا نیکنام نیز توضیحاتی ارائه کرد و گفت که نامه ای خطاب به مقام معظم رهبری نوشته است و عنوان داشته که این عنوان خلاف قانون و مصلحت است و ابراز امیدواری کردند که تا وصول نتیجه این عنوان را پیگیری می کنند.

واژه های کلیدی: ایران | شورای شهر | رییس جمهور | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog