chelifer سیاسی همراه آمریکا اوباما

chelifer: سیاسی همراه آمریکا اوباما بین الملل اوباما شیکاگو آمریکا

گت بلاگز اخبار علمی و آموزشی انتقاد مخترع وب از کمپانی‌های تِک در تولد ۲۹ سالگی دبلیو دبلیو دبلیو

با ورود وب به 29 سالگی، «تیم برنرز-لی» در نامه‌ای سرگشاده ضمن انتقاد از کمپانی‌های تِک، از آنها خواست تا استانداردهای محکمی با نشانه موازنه میان منافع‌ خود و شه

انتقاد مخترع وب از کمپانی‌های تِک در تولد ۲۹ سالگی دبلیو دبلیو دبلیو

انتقاد مخترع وب از کمپانی های تِک در تولد ۲۹ سالگی دبلیو دبلیو دبلیو

عبارات مهم : اخبار

با ورود وب به 29 سالگی، «تیم برنرز-لی» در نامه ای سرگشاده ضمن انتقاد از کمپانی های تِک، از آنها خواست تا استانداردهای محکمی با نشانه موازنه میان منافع خود و شهروندان آنلاین برقرار سازند..

به گزارش خبرآنلاین، مخترع وب به توئیتر و شبکۀ اجتماعی فیس بوک تاخت که آیا اینقدر روی محتوا کنترل دارند و پیشنهاد داد تا قاعده مند شوند.

برنرز-لی افزود: وبی که امروز بازدیدکنندگان از آن استفاده می کنند، وبی نیست که سال ها پیش به آن متصل بودند و آن وقت انتخابی غنی جهت کاربر وجود داشت که این روزها منحصر به چند پلتفرم محدود شده است است.

به گفته وی تمرکز قدرت باعث ایجاد چند دروازه بان محتوایی شده است که به ما می گویند کدام ایده و نظر را مشاهده کنیم و در واقع آنها جهت ما تصمیم می گیرند.

وی همچنین به شکاف دیجیتالی تاخت و این گونه بحث کرد که آفلاین ها اغلب زن، فقیر یا ساکن مناطق روستایی با درآمد کم هستند. به گفته مخترع وب، آفلاین بودن یعنی وقت یادگیری و کسب درآمد، دسترسی به سرویس های باارزش و همکاری در دموکراسی وجود ندارد و باید به طور جدی این شکاف دیجیتالی پر شود.

وی در آخر گفت: آخرین جمعیت میلیاردی دنیا تا 2042 آنلاین نخواهند شد و آن وقت نسلی خواهند بود که از دنیای آنلاین منقطع شده است اند.

«سر تیم برنرز-لی» دانشمند انگلیسی که سال 1989 دبلیو دبلیو دبلیو را اختراع کرد، در نامه 2017 خود نسبت به اخبار جعلی و از دست دادن دیتا به وسیله مردم هشدار داده بود.

انتقاد مخترع وب از کمپانی‌های تِک در تولد ۲۹ سالگی دبلیو دبلیو دبلیو

واژه های کلیدی: اخبار | آنلاین | انتقاد | کمپانی | آفلاین | آنلاین | کسب درآمد | اخبار علمی و آموزشی

انتقاد مخترع وب از کمپانی‌های تِک در تولد ۲۹ سالگی دبلیو دبلیو دبلیو

انتقاد مخترع وب از کمپانی‌های تِک در تولد ۲۹ سالگی دبلیو دبلیو دبلیو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog