chelifer سیاسی همراه آمریکا اوباما

chelifer: سیاسی همراه آمریکا اوباما بین الملل اوباما شیکاگو آمریکا

گت بلاگز بین‌الملل تصویرهای + مرگ، آخر سفر تنها و تلخ بانوی بیمار فلسطینی

«ماویه ابو صلاح» نخستین و آخرین بیمار فلسطینی نیست که به علت قساوت صهیونیست‌ها، در تنهایی و دور از خانواده جان خود را از دست می‌دهد.

تصویرهای + مرگ، آخر سفر تنها و تلخ بانوی بیمار فلسطینی

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از ایندیپندنت؛ ” ماویه ابو صلاح” یکی از صدها بیمار بدحال مبتلا به سرطان در فلسطین بود که علی رغم تبلیغات رسانه ای صهیونیست ها، چندین سال از دریافت خدمات پزشکی و تکمیل دوران درمان محروم شده است بود. مقامات رژیم صهیونیستی در رسانه ها این طور ادعا می کنند که محاصره فلسطینی ها اختلالی جهت پیگیری درمان بیماران بوجود نمی آورد و فلسطینی های بیمار می توانند جهت تکمیل دوره درمان وارد اراضی اشغالی شوند. ولی در واقعیت شرایط کاملا متفاوت است.

عبارات مهم : درمانی

بیماران بدحال فلسطینی اغلب امکان خارج شدن از محاصره و پیگیری درمان خود را در بیمارستان های اراضی اشغالی ندارند. در بعضی موارد که بیماری در شرایط بحرانی قرار دارد، فقط اجازه می یابد بدون هیچ همراهی، و به تنهایی، عازم اراضی اشغالی شود. “ابو صلاح” هم یکی از بیماران بدحال فلسطینی بود که مدتها از بیماری سرطان زحمت می کشید. زمانیکه قرار شد وی را به بیمارستان بیت المقدس انتقال یافته کنند، همسر و فرزندانش اجازه همراهی او را نیافتند. این زن فلسطینی در حالیکه بر روی تخت خوابیده بود، بدون حضور اعضای خانواده اش از ایستگاه بازرسی عبور داده شد.
پس از خوابیدن شدن زن فلسطینی در بیمارستان متعلق به صهیونیست ها، به فرزندانش اجازه عبور از ایست بازرسی و ملاقات با مادر داده نشد. همسر این زن فقط یک شب اجازه یافت در بیمارستان و کنار او بماند.
لحظه ای که خبر درگذشت “ماویه ابو صلاح” به همسرش داده می شود
بیماران فلسطینی اغلب همین وضع را دارند و باید به تنهایی سفر درمانی خود را به اراضی اشغالی شروع کنند. به افراد جوان خانواده، به خاص پسران، اجازه همراهی بیمار داده نمی شود و بهانه آن رعایت موارد امنیتی ذکر می شود.
” ماویه ابو صلاح” آخر با وجود دریافت امکانات درمانی و گذراندن دوره طولانی شیمی درمانی، درگذشت. پیکر وی را جهت خاک سپاری به زادگاهش در کرانه باختری رود اردن انتقال یافته کردند. بسیاری از بیماران فلسطینی که در شرایط وخیم سلامتی هستند، این آخر تلخ را پیش روی خود مجسم می کنند.
انتقال پیکر بی جان “ماویه ابو صلاح” از اراضی اشغالی به کرانه باختری
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: درمانی | بیماری | شیمی درمان | بیمارستان | شیمی درمانی | بین الملل | بیمار | فلسطینی

تصویرهای + مرگ، آخر سفر تنها و تلخ بانوی بیمار فلسطینی

تصویرهای + مرگ، آخر سفر تنها و تلخ بانوی بیمار فلسطینی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog